Micromemory CoreParts MMXCR-DDR4SD0001

Bedste pris
Stabil pris
658kr
869 krSPAR 24%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Opgrader din computers ydeevne med CoreParts 8GB DDR4 RAM. Denne hukommelsesmodul med 2400 MHz hastighed sikrer hurtigere dataoverførsel og forbedret multitasking.

Micromemory CoreParts MMXCR-DDR4SD0001 koster lige nu 658 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 658 kr (01. marts 2026) og 658 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 658 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
CoreParts Memory DDR4 8 GB
658 kr
+ 39 kr fragt
Total: 697 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
CoreParts 8GB Memory Module 2400Mhz
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Micromemory Coreparts Mmxcr-ddr4sd0001 Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 260-pin So-dimm 8gb 2400mhz Ddr4 260-pin So-dimm
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Micromemory Coreparts Mmxcr-ddr4sd0001 Hukommelsesmodul 8 Gb 1 X 8 Gb Ddr4 2400 Mhz 8gb 2400mhz Ddr4
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Micromemory
Kategori: RAM