Metro Therm varmtvandsbeholder model 160 type 605C

Metro Therm varmtvandsbeholder model 160 type 605C er en combi varmtvandsbeholder med en kapacitet på 138 liter. Den er designet til at levere varmt brugsvand til køkken, håndvask og brusebad i enfamilieshuse. Beholderen kan tilsluttes både el og centralvarme, hvilket gør den fleksibel og velegnet til forskellige opvarmningsløsninger i hjemmet.

Metro Therm varmtvandsbeholder model 160 type 605C koster lige nu 9.399 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 8.999 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.999 kr (09. maj 2026) og 9.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 9.399 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metro Therm varmtvandsbeholder model 160, type 605C, kombi, 138 liter
9.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 9.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Metro 160 liter VVB combi centralvarme, type 605C, 138 l, 3/4" hedeflade, rr ned
9.557 kr
+ 99 kr fragt
Total: 9.656 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metro Therm Combi varmtvandsbeholder model 160 type 605C 138L til centralvarme
9.559 kr
+ fri fragt
Total: 9.559 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Metro Therm varmtvandsbeholder model 160, type 605C, kombi, 138 liter
9.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 10.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metro Therm varmtvandsbeholder model 160, type 605C, kombi, centralvarme, 138 liter
9.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 10.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metro Therm Type 605C combivandvarmer, model 160. Til centralvarme, 138 ltr. rør ned
12.479 kr
+ 79 kr fragt
Total: 12.558 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metro Therm