Metro Therm varmtvandsbeholder 6440 110L

Metro Therm varmtvandsbeholder 6440 110L er en kompakt og energieffektiv beholder til fjernvarme. Den leverer varmt brugsvand til køkken, håndvask og brusebad og er velegnet til enfamilieshuse og mindre installationer. Brugsvandet opvarmes via en rørspiral, der er placeret direkte i beholderen for optimal udnyttelse af fjernvarmen.

Metro Therm varmtvandsbeholder 6440 110L koster lige nu 6.498 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.299 kr. Vores prishistorik bygger på 64 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.299 kr (09. maj 2026) og 6.498 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.498 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Metro 110 liter VVB fjernvarme
6.498 kr
+ 99 kr fragt
Total: 6.597 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metro Therm varmtvandsbeholder model 110, type 6440, fjernvarme, 93 liter
6.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metro Therm Varmtvandsbeholder 6440 110 til fjernvarme
6.789 kr
+ fri fragt
Total: 6.789 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Metro Therm varmtvandsbeholder model 110, type 6440, fjernvarme, 93 liter
6.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metro Therm varmtvandsbeholder model 110, type 6440, fjernvarme, 93 liter
6.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metro Therm Type 6440 vandvarmer, model 110. Til fjernvarme, 93 ltr. rør ned
8.699 kr
+ 79 kr fragt
Total: 8.778 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metro Therm