Metro Therm Varmelegeme 901/3

Metro Therm varmelegemet 901/3 er ideelt for vandvarmere fra 15 til 35 liter. Med en effekt på 3,6 kW og en spænding på 400 V sikrer dette varmelegeme effektiv opvarmning. En inkluderet pakning gør installationen let og problemfri. Dette produkt er kompatibelt med flere Metro Therm modeller, herunder 901, 903, 611 og 908.

Metro Therm Varmelegeme 901/3 koster lige nu 549 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 536 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 536 kr (05. juni 2026) og 549 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metro Therm varmelegeme 901/3 til 15-35 liter vandvarmer
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Metro varmelegeme til til 611
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metro varmelegeme 3600watt/380v
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Metro varmelegeme 3600watt/380v
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Metro Rørvarmelegeme 3,6Kw/400V 901/3
639 kr
+ 64 kr fragt
Total: 703 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metro Therm varmelegeme inkl pakning 3,6kW. 220/380V. Til 15, 30 og 35 ltr. Til beholdere fra før 1997
723 kr
+ 79 kr fragt
Total: 802 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Metro Therm varmelegeme inkl pakning 3,6kW. 220/380V. Til 15, 30 og 35 ltr. Til beholdere fra før 1997
777 kr
+ 78 kr fragt
Total: 855 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.2%

Specifikationer

Mærke: Metro Therm
Kategori: Vandvarmer tilbehør