Metro Therm Type 655 el-vandvarmer

Metro Therm Type 655 el-vandvarmer er ideel til små husholdninger. Med en kapacitet på 55 liter og opadgående rør, passer den perfekt under bordet. Den keramiske elvarmelegeme reducerer kalkopbygning, hvilket forlænger varmerens levetid.

Metro Therm Type 655 el-vandvarmer koster lige nu 6.699 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.596 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.596 kr (30. maj 2026) og 6.817 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.699 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metro Therm elvandvarmer model 55, type 655, 53 liter
6.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.198 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Metro el-vandvarmer 55 liter
6.862 kr
+ 99 kr fragt
Total: 6.961 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Metro Therm elvandvarmer model 55, type 655, 53 liter
6.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.398 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metro Therm El-vandvarmer model 55 type 655 53L op
7.111 kr
+ fri fragt
Total: 7.111 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metro Therm elvandvarmer model 55, type 655, 53 liter
7.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.798 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Metro Therm elvandvarmer model 55, type 655, 53 liter
7.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.798 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metro Therm Type 655 el-vandvarmer, model 55 rør op
9.080 kr
+ 79 kr fragt
Total: 9.159 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metro Therm
Kategori: Vandvarmere