Metro Therm Stativ T/Model 110-160

Metro Therm gulvstativet er designet til stabil montering af vandvarmere på 110 og 160 liter. Det åbne rørdesign sikrer pålidelig støtte, når vægmontering ikke er mulig, og tillader en sikker installation i mindre rum. Perfekt til både boliger og erhverv, hvor gulvpladsen er begrænset.

Metro Therm Stativ T/Model 110-160 koster lige nu 929 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 923 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 923 kr (06. juli 2026) og 949 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 929 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metro Therm stativ til 110 og 160 liters cabinet
929 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Metro Therm stativ til 110 og 160 liters cabinet
969 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Metro stativ for 110-160 liter
978 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.077 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metro Therm stativ til 110 og 160 liters cabinet
1.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Stativ Til 110-160L Cabinet
1.145 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.184 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metro Therm monteringsstativ til el-vandvarmer, model 110 og 160 samt kombi og spiral
1.176 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.255 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metro Stativ T/model 110-160
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metro Therm
Kategori: Vandvarmer tilbehør