Metro Therm model 160 type 2685 C1

Metro Therm model 160 type 2685 C1 er en combibeholder, der er specielt udviklet til biobrændsel. Den giver en optimal løsning til opvarmning af brugsvand, hvis du ønsker at anvende alternative energikilder med lav fremløbstemperatur, såsom biobrændsel. Velegnet til installationer, hvor der ønskes energieffektiv opvarmning af brugsvand.

Metro Therm model 160 type 2685 C1 koster lige nu 11.699 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 11.602 kr. Vores prishistorik bygger på 68 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 11.602 kr (05. juli 2026) og 11.915 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 11.699 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metro Therm varmtvandsbeholder model 160, type Type 2685 C1, kombi, 137 liter
11.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 12.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metro Therm Beholder til biobrænd Model 160 Type 2685 C1
11.915 kr
+ fri fragt
Total: 11.915 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Metro Therm varmtvandsbeholder model 160, type Type 2685 C1, kombi, 137 liter
12.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 12.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Biobeholder 2685 C1 spi, 3/4", 160 liter Metro Therm
12.366 kr
+ 99 kr fragt
Total: 12.465 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metro Therm varmtvandsbeholder model 160, type Type 2685 C1, kombi, 137 liter
14.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 14.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metro Therm Type 2685 combivandvarmer, model 160. Til biobrændsel, 137 ltr. rør ned
15.694 kr
+ 79 kr fragt
Total: 15.773 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metro Therm