Metro Therm Model 110 Varmtvandsbeholder

Metro Therm Model 110 varmtvandsbeholder leverer effektivt varmt vand til køkken, håndvask og brusebad i enfamilieshuse. Med en kapacitet på 92 liter og kombi-design er denne model både alsidig og pladsbesparende, ideel til centralvarmesystemer.

Metro Therm Model 110 Varmtvandsbeholder koster lige nu 8.599 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 8.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.199 kr (03. april 2026) og 8.599 kr (12. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.599 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metro Therm varmtvandsbeholder model 110, type 644C, kombi, 92 liter
8.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 9.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Metro 110 liter VVB combi centralvarme
8.637 kr
+ 99 kr fragt
Total: 8.736 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metro Therm Combi varmtvandsbeholder Model 110 type 644C 92L til centralvarme
8.680 kr
+ fri fragt
Total: 8.680 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metro Therm varmtvandsbeholder model 110, type 644C, kombi, centralvarme, 92 liter
8.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 9.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Metro Therm varmtvandsbeholder model 110, type 644C, kombi, 92 liter
8.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 9.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metro Therm Type 644C combivandvarmer, model 110. Til centralvarme, 92 ltr. rør ned
10.470 kr
+ 79 kr fragt
Total: 10.549 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.9%

Specifikationer

Mærke: Metro Therm
Kategori: Vandvarmere