Metro Therm Metromini 18

Metromini 18 fra Metro Therm er en kompakt gennemstrømningsvandvarmer, der kun aktiveres ved behov, hvilket sparer både plads og energi. Ideel til hjemmet, hvor der ønskes hurtigt og effektivt varmt vand uden spild.

Metro Therm Metromini 18 koster lige nu 6.999 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.874 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.874 kr (07. juli 2026) og 7.483 kr (27. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.999 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Metromini 18 Next gennemstrmningsvandvarmer Metro Therm
6.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 7.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metro Therm Mini gennemstrømnings­vandvarmer model 18, 18 kW
6.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Metro Therm Mini gennemstrømnings­vandvarmer model 18, 18 kW
7.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 7.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Metro Therm Mini gennemstrømnings­vandvarmer model 18, 18 kW
7.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 8.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Metromini 18 Next Gennemstrøm.Vandvarmer
8.649 kr
+ 64 kr fragt
Total: 8.713 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metro Therm Mini gennemstrømnings­vandvarmer model 18, 18 kW
8.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 9.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metro Therm Metromini 18 Next el-gennemstrømningsvandvarmer rør ned
8.843 kr
+ 79 kr fragt
Total: 8.922 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.7%

Specifikationer

Mærke: Metro Therm
Kategori: Vandvarmere