Metro Therm elvandvarmer model 300 type 2003

Metro Therm elvandvarmer model 300 type 2003 er en gulvstillet elvandvarmer designet til steder med stort behov for varmt vand. Med en kapacitet på 288 liter og effekt på 3 kW er den velegnet til flerfamiliehuse, industri og restauranter. Termostatstyring på 65°C og mulighed for eltilslutning på 1/3 kW, 230/400 V. Energiklasse D.

Metro Therm elvandvarmer model 300 type 2003 koster lige nu 12.999 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 12.869 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 12.869 kr (18. juni 2026) og 13.205 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 12.999 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metro Therm elvandvarmer model 300, type 2003, 288 liter
12.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 13.498 kr
På lager
Leveringstid: 21 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Metro Therm elvandvarmer model 300, type 2003, 288 liter
13.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 13.698 kr
På lager
Leveringstid: 21 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metro Therm El-vandvarmer model 300 type 2003 288L 3kW
13.205 kr
+ fri fragt
Total: 13.205 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Metro Therm elvandvarmer model 300, type 2003, 288 liter
13.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 14.398 kr
På lager
Leveringstid: 21 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metro El-vandvarmer Model 300 Type 2003 3kw/400v
14.608 kr
+ fri fragt
Total: 14.608 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metro Therm elvandvarmer model 300, type 2003, 288 liter
16.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 17.098 kr
På lager
Leveringstid: 21 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metro Therm Type 2003 el-vandvarmer, model 300. 3kW. rør ned
17.146 kr
+ 79 kr fragt
Total: 17.225 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metro Therm