Metro Therm elvandvarmer model 30

5.0 (3 anmeldelser)
Metro Therm elvandvarmer model 30
Bedste pris
Stabil pris
3.473kr
4.463 krSPAR 22%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Metro Therm elvandvarmer model 30 er den ideelle løsning til effektiv opvarmning af brugsvand i køkken og baderum. Med en kapacitet på 26 liter og trinløs termostat, sikrer den hurtig og pålidelig forsyning af varmt vand. Designet for nem installation og lavt varmetab, passer denne vandvarmer perfekt ind i mindre boliger eller sommerhuse.

Metro Therm elvandvarmer model 30 koster lige nu 3.473 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.474 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.473 kr (19. april 2026) og 3.474 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.473 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Metro el-vandvarmer 30 liter, rr ned
3.473 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.572 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metro Therm elvandvarmer model 30, type 907, 26 liter
3.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metro Therm El-vandvarmer model 30 type 907 26L ned
3.638 kr
+ fri fragt
Total: 3.638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Metro Therm elvandvarmer model 30, type 907, 26 liter
3.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.198 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Metro Therm elvandvarmer model 30, type 907, 26 liter
3.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.398 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metro Therm elvandvarmer model 30, type 907, 26 liter
3.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.498 kr
På lager
Leveringstid: 10-15 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metro Therm Type 907 el-vandvarmer, model 30 rør ned
4.463 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.542 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metro Therm
Kategori: Vandvarmere