Metro Therm elvandvarmer model 200 type 2002

Metro Therm elvandvarmer model 200 type 2002 er en gulvstillet elvandvarmer, der er udviklet til steder med stort behov for varmt vand. Den har en kapacitet på 195 liter og en effekt på 3 kW, hvilket gør den velegnet til flerfamiliehuse, industri og restauranter. Termostatstyring sikrer en konstant temperatur på 65°C. Energiklasse C og mulighed for eltilslutning på 1/3 kW, 230/400 V.

Metro Therm elvandvarmer model 200 type 2002 koster lige nu 11.499 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 11.416 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 11.416 kr (06. juli 2026) og 11.599 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 11.499 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metro Therm elvandvarmer model 200, type 2002, 195 liter
11.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 11.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metro Therm El-vandvarmer model 200 type 2002 195L 3kW
11.760 kr
+ fri fragt
Total: 11.760 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Metro Therm elvandvarmer model 200, type 2002, 195 liter
11.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 12.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Metro Therm elvandvarmer model 200, type 2002, 195 liter
12.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 13.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metro Therm elvandvarmer model 200, type 2002, 195 liter
12.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 13.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
El Vandvarmer 200 Liter 3Kw/400V
14.142 kr
+ 64 kr fragt
Total: 14.206 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metro Therm Type 2002 el-vandvarmer, model 200. 3kW. rør ned
15.384 kr
+ 79 kr fragt
Total: 15.463 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metro El-vandvarmer Model 200 Type 2002 3,0kw/400v
21.999 kr
+ fri fragt
Total: 21.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metro Therm