Metalbestos Wood 150 mm skorstensrør

Metalbestos Wood 150 mm skorstensrør er lavet af rustfrit stål og passer til både traditionelle og pillebrændeovne. Det er ideelt til biobrændselsanlæg og kan installeres på brændeovne samt murede pejse både indendørs og udendørs.

Metalbestos Wood 150 mm skorstensrør koster lige nu 1.315 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.308 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.308 kr (30. maj 2026) og 1.315 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.315 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Metalbestos Wood rrlngde, 150 mm, 1000 mm
1.315 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.354 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Metalbestos Wood 6"/150 mm skorstensrør, 1000 mm
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Metalbestos Wood 6"/150 mm skorstensrør, 1000 mm
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metalbestos Wood 150 mm længde 1000 mm
1.672 kr
+ fri fragt
Total: 1.672 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Metalbestos Wood 150/250mm skorsten længde 1000mm
2.045 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Metalbestos Wood 150/250mm skorsten længde 1000mm
2.363 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.392 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metalbestos
Kategori: Ventilation