Metabo WEV 11-125 Quick

Bedste pris
Stabil pris
832kr
1.265 krSPAR 34%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Metabo WEV 11-125 Quick er en kompakt vinkelsliber, der kombinerer kraft og ergonomi. Den har en effektiv 1100W Metabo Marathon motor med patenteret støvbeskyttelse, hvilket forlænger levetiden. Med hastighedsregulering og et lille greb sikrer den præcis kontrol og komfort under arbejdet.

Metabo WEV 11-125 Quick koster lige nu 832 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 834 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 832 kr (03. maj 2026) og 834 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 832 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo WEV 11-125 QUICK angle grinder 1100 W
832 kr
+ 39 kr fragt
Total: 871 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo Vinkelsliber WEV 11-125 Quick
875 kr
+ 55 kr fragt
Total: 930 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo WEV 11-125 QUICK Vinkelsliber 1100W
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo WEV 11-125 Quick 603625000 Vinkelsliber kompaktklasse
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vinkelsliber 125mm 1100W WEV 11-125 Quick
1.265 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.314 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Slibemaskiner