Metabo TS 254 M Bordrundsav

Bedste pris
Stabil pris
2.889kr
4.485 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Metabo TS 254 M bordrundsaven er designet til professionelle håndværkere og gør-det-selv-entusiaster, der kræver præcision og mobilitet. Med en skærehøjde på op til 80 mm og en kraftig 1500W motor, håndterer den nemt krævende opgaver både på byggepladser og i montagearbejde.

Metabo TS 254 M Bordrundsav koster lige nu 2.889 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.222 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.889 kr (01. maj 2026) og 3.222 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.889 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Metabo TS 254 M Bordsav Batteri og lader ikke inkluderet 1500W
2.889 kr
Total: 2.889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo TS 254 M table saw
3.227 kr
+ fri fragt
Total: 3.227 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo TS 254 M Bordsav Batteri og lader ikke inkluderet 1500W
3.689 kr
+ fri fragt
Total: 3.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo TS 254 M 610254000 Bordrundsav
3.899 kr
+ fri fragt
Total: 3.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Bordrundsav TS 254 M skærehøjde 80/48 mm 1500W motor
4.485 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.534 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Bordsave