Metabo Trykluftværktøjssæt LPZ 4

4.5 (338 anmeldelser)
Metabo Trykluftværktøjssæt LPZ 4
Bedste pris
Stabil pris
523kr
779 krSPAR 33%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Metabo Trykluftværktøjssæt LPZ 4 er det perfekte valg til både professionelle og entusiastiske gør-det-selv folk. Sættet inkluderer en blæsepistol, dæktryksmåler, malerpistol med beholder samt en PA-spiralslange, hvilket dækker en bred vifte af anvendelsesmuligheder. Robust, alsidigt og skabt for at levere pålidelige resultater hver gang.

Metabo Trykluftværktøjssæt LPZ 4 koster lige nu 523 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 523 kr (08. april 2026) og 523 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 523 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo Tilbehørssæt Lpz 4 M/iso Plug Nipple 601585010
523 kr
+ 49 kr fragt
Total: 572 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Trykluftværktøjssæt LPZ 4, 4 enheder
609 kr
+ 49 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Metabo LPZ 4 malersprøjtesæt med trykluft elektrisk malingssprøjtepistol
779 kr
+ 69 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Elektriske værktøjssæt