Metabo SGS 18 LTX Q

4.5 (91 anmeldelser)
Metabo SGS 18 LTX Q
Bedste pris
Stabil pris
495kr
1.060 krSPAR 53%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Metabo SGS 18 LTX Q er en alsidig 2-i-1 akku busk- og græstrimmer, der sikrer præcis beskæring af buske og let klipning af græskanter. Udstyret med Metabo Quick-system for hurtig og værktøjsfri skift mellem knive, er den designet til effektiv og bekvem havepleje.

Metabo SGS 18 LTX Q koster lige nu 495 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 495 kr (08. april 2026) og 495 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 495 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Metabo SGS 18 LTX Q Græsklipper/skrubber-kombi Elektrisk 2300spm
495 kr
Total: 495 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo SGS 18 LTX Q grass shear/shrubber combo electric
657 kr
+ 39 kr fragt
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo SGS 18 LTX Q Græsklipper/skrubber-kombi Elektrisk 2300spm
839 kr
+ fri fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo SGS 18 LTX Q 601609850 Busk- og græstrimmer Solo
930 kr
+ 49 kr fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo akku busk- og græstrimmer SGS 18 LTX Q solo
935 kr
+ 55 kr fragt
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Busktrimmer og græsklipper SGS 18 LTX Q solo
1.060 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.109 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Hækklippere
drivkraft: El