Metabo RW 18 LTX 120

Bedste pris
Stabil pris
1.699kr
4.750 krSPAR 64%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Metabo RW 18 LTX 120 er en robust og batteridrevet røremaskine ideel til byggepladser. Den ergonomiske udformning sikrer komfortabel brug, mens den kraftige motor muliggør effektiv og hurtig blanding af materialer. Perfekt til krævende projekter.

Metabo RW 18 LTX 120 koster lige nu 1.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.699 kr (08. april 2026) og 1.699 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.699 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Blandemaskine Metabo RW 18 LTX 120 malerværktøj
1.699 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.768 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo RW 18 LTX 120 mixer cordless
3.614 kr
+ fri fragt
Total: 3.614 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Røreværk RW 18 LTX 120 Solo
4.211 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.260 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo Rw 18 Ltx 120 Rørværk Solo 601163850
4.750 kr
+ fri fragt
Total: 4.750 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Håndholdt cement- og malingsblander