Metabo RTD 18 LTX BL 30

4.7 (148 anmeldelser)

Metabo RTD 18 LTX BL 30 er en let og kompakt akku græstrimmer, ideel til præcis trimning og kantklipning af både små og store arealer. Det todelte skaft med lynkobling gør transport og opbevaring enkel, og det runde greb sikrer komfort ved brug.

Metabo RTD 18 LTX BL 30 koster lige nu 882 kr. En stigning på 11,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 788 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 788 kr (07. april 2026) og 931 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 882 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Metabo RTD 18 LTX BL 30 Græstrimmer Elektrisk 0-6500opm
882 kr
Total: 882 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo akku græstrimmer RTD 18 LTX BL 30 solo
1.098 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo RTD 18 LTX BL 30 grass trimmer electric
1.158 kr
+ fri fragt
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo RTD 18 LTX BL 30 Græstrimmer Elektrisk 0-6500opm
1.169 kr
+ fri fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Græstrimmer todelt skaft RTD 18 LTX BL 30 solo
1.591 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.640 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Metabo RTD 18 LTX BL 30 kantskærer 18 V batteridrevet
1.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.3%

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Ukrudtstrimmer
drivkraft: El
funktioner: Ledningsfri
type: Buskrydder, Snortrimmer