Metabo R 12-18 BT

4.5 (219 anmeldelser)
Metabo R 12-18 BT
Bedste pris
Stabil pris
591kr
1.399 krSPAR 58%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Metabo R 12-18 BT er en robust AM/FM radio perfekt til byggepladsen. Med Bluetooth kan du nemt streame musik fra din smartphone. Radioen er kompatibel med Metabo batterier fra 12 til 18 volt og har et slidstærkt design, der tåler støv og stænkvand.

Metabo R 12-18 BT koster lige nu 591 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 591 kr (08. april 2026) og 591 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 591 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo R 12-18 BT jobsite radio Bluetooth
591 kr
+ 39 kr fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo R 12-18 BT Jobsteds-radio Sort Grå
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Byggepladsradio m/Bluetooth R 12-18 BT
1.180 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.229 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo Radio R 12-18 Bt 600777850
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Radioer
funktioner: Bærbar
signaltype: AM/FM
type: Til byggepladsen