Metabo Power 160-5 18 LTX BL OF

4.6 (57 anmeldelser)

Metabo Power 160-5 18 LTX BL OF er en let og kompakt akku-kompressor, ideel til indendørs arbejde og byggepladser. Den kulfrie motor og oliefri stempelteknologi sikrer nem transport og minimalt vedligehold. Perfekt til professionelle, der kræver mobilitet og effektivitet.

Metabo Power 160-5 18 LTX BL OF koster lige nu 1.161 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.101 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.101 kr (24. april 2026) og 1.799 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.161 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Metabo POWER 160-5 18 LTX BL OF Luftkompressor Med batteri Intet batteri
1.161 kr
Total: 1.161 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo Power 160-5 18 LTX BL OF 601521850 Akku-kompressorer
1.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo POWER 160-5 18 LTX BL OF Luftkompressor Med batteri Intet batteri
1.939 kr
+ fri fragt
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo Power Kompressor 160-5 18 LTX
2.873 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.928 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Kompressor Power 160-5 18LTX BL OF 120ltr/min
3.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Kompressorer
energikilde: El
funktioner: Oliefri
kapacitet: 5 l