Metabo MT 18 LTX

Bedste pris
Faldet 2.3%
1.299kr
1.711 krSPAR 24%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Metabo MT 18 LTX er en kraftfuld akku-multisliber designet til præcis savning, slibning og skrabning. Den tilbyder samme ydeevne som en 230V maskine, mens dens LED-lys sikrer optimal belysning under arbejdet. Med en let vægt på 1,8 kg og soft-grip håndtag garanteres en komfortabel brug.

Metabo MT 18 LTX koster lige nu 1.299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.409 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (16. juli 2026) og 1.409 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Metabo MT 18 LTX Multiværktøj med påsætninger 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo MT 18 LTX Multiværktøj med påsætninger 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo MT 18 LTX multi-tool with attachments
1.409 kr
+ fri fragt
Total: 1.409 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo Multisliber MT LTX 18 SOLO
1.498 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.553 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo Mt 18 LTX Multitool Solo
1.650 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Multisliber MT 18 LTX 18 V solo
1.711 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.760 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.3%

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Multifunktionelle værktøjer