Metabo LB 18 LTX BL

4.5 (111 anmeldelser)
Metabo LB 18 LTX BL
Bedste pris
Stabil pris
991kr
1.719 krSPAR 42%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Metabo LB 18 LTX BL er en effektiv akku løvblæser designet til at fjerne blade og snavs fra have og indkørsel. Med en lufthastighed på op til 150 km/h og et let design på 2,1 kg er den ideel til hjemmebrug. Den kulfri motor sikrer en høj ydeevne og længere driftstid.

Metabo LB 18 LTX BL koster lige nu 991 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 991 kr (13. april 2026) og 991 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 991 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Metabo LB 18 LTX BL Løvblæser Elektrisk
991 kr
Total: 991 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo LB 18 LTX BL Løvblæser Elektrisk
1.189 kr
+ fri fragt
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo akku løvblæser LB 18 LTX BL solo
1.373 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo LB 18 LTX BL
1.460 kr
+ fri fragt
Total: 1.460 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo LB 18 LTX BL 601607850 Akku-løvblæsere
1.550 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Løvblæser 650 kbm/time LB 18 LTX BL solo
1.719 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.768 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Løvblæsere
energikilde: El
funktioner: Ledningsfri, Vakuum