Metabo Lader ASC 30-36 V

Bedste pris
Faldet 5.7%
249kr
570 krSPAR 56%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Metabo Lader ASC 30-36 V giver en effektiv opladning til alle Li-Power og LiHD batterier med slidefunktion. Den patenterede AIR COOLED teknologi sikrer hurtig og sikker opladning ved at køle batteriet under processen. Med en ladestrøm på 3,0 A og lavt strømforbrug i stand-by er denne oplader ideel til professionelle og private, der ønsker en pålidelig opladningsløsning.

Metabo Lader ASC 30-36 V koster lige nu 249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 300 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 249 kr (16. juli 2026) og 300 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 249 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Metabo ASC 30-36 V Batterioplader 14.4 36V
249 kr
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo ASC 30-36 V battery charger
264 kr
+ 39 kr fragt
Total: 303 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo Lader ASC 55 12-36V
300 kr
+ 55 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo ASC 30-36 V
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Lader ASC 30-36 V EU 14,4-36 V
430 kr
+ 49 kr fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo Lader Asc 30-36 V Eu 14,4-36 V 627044000
570 kr
+ 49 kr fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.7%

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Multifunktionelle værktøjer