Metabo KS 18 LTX 57

4.6 (224 anmeldelser)

Metabo KS 18 LTX 57 er en let og alsidig batteridrevet rundsav, ideel til byggepladser. Med en robust aluminium bundplade og mulighed for brug på styreskinner, tilbyder den præcision og brugervenlighed. Udløbsbremsen sikrer sikkerhed ved hurtig stop af klingen.

Metabo KS 18 LTX 57 koster lige nu 1.382 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.381 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.381 kr (28. april 2026) og 1.780 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.382 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Metabo KS 18 LTX 57 Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.382 kr
Total: 1.382 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo KS 18 LTX 57 Rundsav Intet batteri
1.559 kr
+ fri fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo akku håndrundsav KS 18 LTX 57 solo
1.780 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.835 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo Ks 18 Ltx 57 Rundsav Solo 601857890
1.850 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Rundsav 165mm KSÂ 18Â LTXÂ 57Â solo
1.924 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.973 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Håndholdte