Metabo KS 18 LTX 57

4.6 (224 anmeldelser)
Metabo KS 18 LTX 57
Bedste pris
Stabil pris
1.231kr
3.232 krSPAR 62%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Metabo KS 18 LTX 57 akku-håndrundsaven er ideel til alsidige byggeprojekter. Dens robuste aluminiumsbund kan nemt anvendes med styreskinner. Den batteridrevne konstruktion sikrer fleksibilitet og effektivitet på byggepladsen.

Metabo KS 18 LTX 57 koster lige nu 1.231 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.411 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.231 kr (12. april 2026) og 1.411 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.231 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Metabo KS 18 LTX 57 Rundsav 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
1.231 kr
Total: 1.231 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo KS 18 LTX 57 circular saw cordless
1.411 kr
+ fri fragt
Total: 1.411 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo KS 18 LTX 57 Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.479 kr
+ fri fragt
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo KS 18 LTX 57 601857840 Akku-håndrundsav
1.873 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.922 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Rundsav 165mm KS 18 LTX 57 solo, i Metaloc
3.232 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.281 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Håndholdte