Metabo FSD 36-18 LTX BL 40

4.6 (85 anmeldelser)
Metabo FSD 36-18 LTX BL 40
Bedste pris
Faldet 3.7%
1.924kr
2.584 krSPAR 26%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Metabo FSD 36-18 LTX BL 40 er en batteridrevet buskrydder, ideel til både professionelle og private brugere. Dens støjsvage drift og dobbelte trådspole gør den perfekt til pleje af græs og krat. Den er let at håndtere takket være det ergonomiske, runde greb.

Metabo FSD 36-18 LTX BL 40 koster lige nu 1.924 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.998 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.924 kr (11. juli 2026) og 1.998 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.924 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo FSD 36-18 LTX BL 40 brush cutter electric
1.924 kr
+ fri fragt
Total: 1.924 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo akku buskrydder FSD 36-18 LTX BL 40 solo
1.998 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.053 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo FSD 36-18 LTX BL 40 601610850 Akku-buskryddere
2.250 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Buskrydder m/rundt greb FSD 36-18 LTX BL 40 solo
2.584 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.633 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.7%

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Ukrudtstrimmer