Metabo BS 200 Plus

4.6 (32 anmeldelser)
Metabo BS 200 Plus
Bedste pris
Faldet 14.5%
1.680kr
2.419 krSPAR 31%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Metabo BS 200 Plus er en kraftfuld kombinationsmaskine med 600W motor, der kombinerer slibebånd og slibeskive. Ideel til både træ og metal, tilbyder den præcis slibning og hvæsning. Perfekt til professionelle såvel som hobbybrugere.

Metabo BS 200 Plus koster lige nu 1.680 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 18,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.048 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.680 kr (16. juli 2026) og 2.048 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.680 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Metabo BS 200 Plus Bænkesliber/bæltesliber 600W
1.680 kr
Total: 1.680 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo BS 200 Plus bench grinder/belt sander 600 W
2.052 kr
+ fri fragt
Total: 2.052 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Kombi-båndslibemaskine 200mm 230V/600W BS 200 Plus
2.124 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.173 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo Bænk/Båndsliber BS 200 Plus
2.248 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.303 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo BS 200 Plus Bænkesliber/bæltesliber 600W
2.419 kr
+ fri fragt
Total: 2.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 14.5%

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Slibemaskiner