Metabo BS 18 LT BL

4.7 (58 anmeldelser)
Metabo BS 18 LT BL
Bedste pris
Stabil pris
2.248kr
4.199 krSPAR 46%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

Metabo BS 18 LT BL bore-/skruemaskine er designet til krævende opgaver med sin kompakte og effektive kulfri motor. Den tilbyder 60 Nm drejningsmoment og en 13 mm selvspændende borepatron, der gør den ideel til både professionelle og gør-det-selv-entusiaster. Leveres med to 18V/4Ah batterier og en hurtig oplader, så du altid er klar til udfordringer.

Metabo BS 18 LT BL koster lige nu 2.248 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.248 kr (08. april 2026) og 2.248 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.248 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo BS 18 Akku-boremaskine 18V
2.248 kr
+ 55 kr fragt
Total: 2.303 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Boremaskine BS 18 LT BL 2x4,0
3.098 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.147 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bore-/skruemaskine Metabo BS 18 LT BL - 18 V, 60 Nm
3.299 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.368 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo Bs 18 Lt Bl 2x4,0 602325500
4.199 kr
+ fri fragt
Total: 4.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner