Metabo Basic 160-6 W OF

4.5 (822 anmeldelser)

Metabo Basic 160-6 W OF er en kompakt luftkompressor, perfekt til diverse opgaver som hæftning, oppumpning og udblæsning. Med en 6 liters tank og en kraftfuld 0.9 kW motor leverer den pålideligt lufttryk til effektivt værktøjsbrug.

Metabo Basic 160-6 W OF koster lige nu 1.040 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 988 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 988 kr (08. april 2026) og 1.129 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.040 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo Basic 160-6 W OF air compressor 0.9 kW
1.040 kr
+ fri fragt
Total: 1.040 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo Basic 160-6 W OF 601501000 Kompressorer Basic
1.150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Kompressor Basic 160-6 W OF 8bar 70 ltr/min 230V
1.368 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.417 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Metabo Basic 160-6 W OF Luftkompressor 0.9kW
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Kompressorer
effekt: 1,2 hk
funktioner: Bærbar, Oliefri
kapacitet: 6 l