Metabo 18V Batterisæt LiHD 5,5Ah

Bedste pris
Stabil pris
2.999kr
3.674 krSPAR 18%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

Metabo 18V batterisæt er ideelt til håndværkere, der søger pålidelige og kraftige batterier. Det indeholder tre 5,5 Ah LiHD-batterier med høj kapacitet og en hurtigladende ASC 145 oplader, som sikrer effektiv drift og minimal opvarmning.

Metabo 18V Batterisæt LiHD 5,5Ah koster lige nu 2.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.999 kr (08. april 2026) og 2.999 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.999 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Metabo 18V batterisæt m/3 stk 5,5 Ah LiHD + oplader
2.999 kr
+ 55 kr fragt
Total: 3.054 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo Basic-set 18 3x5,5 Asc 30-36 Lihd 685074000
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Batterisæt med 3×18V/5,5Ah LiHD + oplader ASC 145
3.674 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.723 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Elektrisk værktøj batterier