Mercusys Halo H60X

4.5 (97 anmeldelser)

Mercusys Halo H60X tilbyder et stabilt og hurtigt mesh-netværk med WiFi 6 teknologi, der dækker op til 550 m². Ideel til mellemstore hjem, understøtter det op til 100 enheder med hastigheder på op til 1,5 Gbps. Perfekt til streaming, gaming og smarte enheder, sikrer dette system en sømløs internetoplevelse i hele hjemmet.

Mercusys Halo H60X koster lige nu 624 kr. En stigning på 21,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 514 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 514 kr (28. april 2026) og 630 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 624 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Mercusys Halo H60X WiFi 6 Mesh-system, 3-pak
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Mercusys Halo H60X Mesh Wifi 6-system 3-pakke
659 kr
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Mercusys Halo H60X V1 Wi-Fi-system
674 kr
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Mercusys Halo H60X Mesh 3-pack
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MERCUSYS Halo H60X Mesh router Wi-Fi 6
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Mercusys Halo H60X(3-pack)
1.279 kr
+ fri fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.8%

Specifikationer

Mærke: Mercusys
Kategori: Broer og routere