Mercusys Halo H60X

4.5 (158 anmeldelser)
Mercusys Halo H60X
Bedste pris
Stabil pris
589kr
788 krSPAR 25%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Mercusys Halo H60X er et dual-band mesh WiFi 6-system, der sikrer stabil og hurtig forbindelse i hele hjemmet. Systemet understøtter hastigheder op til 1500 Mbps og kan håndtere op til 100 enheder samtidigt. Med AI-optimering, sømløs roaming og WPA3-sikkerhed får du effektiv dækning og nem administration via Mercusys-appen. Kompatibel med Halo H-serien og fungerer med alle internetudbydere.

Mercusys Halo H60X koster lige nu 589 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 64 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 589 kr (09. maj 2026) og 589 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 589 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Mercusys Halo H60X Mesh Wifi 6-system 2-pak
589 kr
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MERCUSYS HALO H60X Mesh router Wi-Fi 6
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Mercusys Halo H60X V1 Wi-Fi-system Desktop
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
TP-Link Mercusys Halo H60X AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System
788 kr
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Mercusys