Mercusys Halo H47BE

4.9 (35 anmeldelser)
Mercusys Halo H47BE
Bedste pris
Stabil pris
1.789kr
2.090 krSPAR 14%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Mercusys Halo H47BE leverer lynhurtig, stabil WiFi 7-dækning over hele 550 m². Med tri-band teknologi og 9,3 Gbps hastighed, er dette mesh-system ideelt til store hjem med krav til 8K-streaming og gaming. Det understøtter op til 200 enheder og tilbyder sikkerhedsfunktioner som WPA3 og forældrekontrol.

Mercusys Halo H47BE koster lige nu 1.789 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.899 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.789 kr (07. maj 2026) og 1.899 kr (05. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.789 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Mercusys Halo H47BE Mesh Wifi 7-system 2-pack
1.789 kr
Total: 1.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
MERCUSYS Halo H47BE BE9300 Whole Home Mesh Wi-Fi 7 System Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
1.790 kr
+ fri fragt
Total: 1.790 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Mercusys Halo H47BE V1 Wi-Fi-system
2.029 kr
+ fri fragt
Total: 2.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mercusys Halo H47be Tri-band Wi-fi 7 Hvid 2-pak
2.090 kr
Total: 2.090 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Mercusys Halo H47be Tri-band Wi-fi 7 Hvid 2-pak
2.090 kr
Total: 2.090 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Mercusys
Kategori: Broer og routere