Mennekes PowerTop Xtra CEE Stikprop

Bedste pris
Stabil pris
592kr
729 krSPAR 19%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Mennekes PowerTop Xtra er en robust CEE stikprop designet til krævende el-installationer. Med 5 poler, 63A strømstyrke og 400V spænding sikrer denne stikprop pålidelig ydelse. Dens IP67-klassificering gør den vand- og støvresistent, ideel til både indendørs og udendørs brug.

Mennekes PowerTop Xtra CEE Stikprop koster lige nu 592 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 625 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 592 kr (02. juni 2026) og 625 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 592 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Mennekes CEE stikprop 5 polet 63A 400V IP67 6H
592 kr
+ 39 kr fragt
Total: 631 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
CEE kraftkabel stikprop 400V 63A, 3P+N+Jord
673 kr
+ 49 kr fragt
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Cee Stikprop H6/400/63/5/67
709 kr
+ 72 kr fragt
Total: 781 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
CEE stikprop 63A, 5P, 6H, 400V, IP67 PowerTop Xtra
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Mennekes
Kategori: Forbindelsesklemmer