Melitta Look Perfection Kaffemaskine

Melitta Look Perfection kaffemaskinen er en pålidelig løsning til dit daglige kaffebehov. Med en kapacitet på 1,25 liter og en effekt på 1080 watt, leverer den velsmagende kaffe hurtigt og nemt. Det stilrene design i sort og rustfrit stål passer perfekt ind i ethvert køkken.

Melitta Look Perfection Kaffemaskine koster lige nu 532 kr. En stigning på 13,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 469 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 469 kr (14. juli 2026) og 532 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 532 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Melitta Kaffebryggare LOOK 5.0 Perfect
532 kr
Total: 532 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Melitta Look 5.0 Perfection Black
552 kr
+ 39 kr fragt
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Melitta Kaffemaskine Look 5.0 Perfection
629 kr
+ 49 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Melitta Look Perfection 6766589 kaffemaskine sort, 1,25 l, 1.080 W
809 kr
+ 69 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Kaffemaskine LOOK 5.0 Perfection Sort
819 kr
Total: 819 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Melitta
Kategori: Kaffemaskiner