Melitta Excellent 5.0

4.1 (50 anmeldelser)
Melitta Excellent 5.0
Bedste pris
Stabil pris
609kr
949 krSPAR 36%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev den rige smag af perfekt brygget kaffe med Melitta Excellent 5.0 kaffemaskine. Den er udstyret med en ECBC-certificeret bryggeteknologi, der sikrer aromatisk kaffe hver gang. Maskinen har en kapacitet på 10 kopper og funktioner som auto-sluk og en afkalkningsindikator. Ideel til daglig brug i hjemmet eller kontoret, denne kaffemaskine tilbyder en pålidelig og brugervenlig oplevelse.

Melitta Excellent 5.0 koster lige nu 609 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 609 kr (08. april 2026) og 609 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 609 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Melitta Excellent 5.0 Black
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Melitta Excellent 5.0 Kaffemaskine
685 kr
+ 49 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Melitta Kaffebryggare Excellent 5.0 Svart
738 kr
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Kaffemaskine Fremragende 5,0 Sv
939 kr
Total: 939 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Melitta Excellent 5.0 Kaffemaskine Sort
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Melitta Excellent 5.0 Kaffemaskine sort
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Melitta Kaffemaskine Excellent 5.0
949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Melitta
Kategori: Kaffemaskiner
bryggestil: Dryp