Melitta Enjoy II Top Therm 21445

Melitta Enjoy II Top Therm kaffemaskinen kombinerer stilfuldt design med funktionalitet. Med kapacitet til 10 kopper og et isoleret ståltermokande holder den kaffen varm længere. Juster let smagsintensiteten med Aromaselector-funktionen for en personlig kaffeoplevelse. Den er nem at rengøre med et drejbart filter og drypstop.

Melitta Enjoy II Top Therm 21445 koster lige nu 455 kr. En stigning på 9,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 414 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 414 kr (30. april 2026) og 459 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 455 kr hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Melitta Enjoy II Top Therm Black
455 kr
+ 39 kr fragt
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RobotterOnline.dk favicon
RobotterOnline.dk
Melitta Enjoy II Top Therm 21445 Kaffemaskine Sort + 2 Gratis valgfri gaver
459 kr
+ 89 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-8 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Melitta Kaffebryggare Enjoy II Top Sv
469 kr
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Melitta Enjoy Top Therm sort Kaffemaskine
490 kr
+ 49 kr fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Termobrygger Enjoy 2.0 Top Sv
659 kr
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Melitta Kaffemaskine Enjoy Top Therm
659 kr
+ 49 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Melitta
Kategori: Kaffemaskiner og espressomaskiner