Melitta AromaFresh Pro

4.8 (12 anmeldelser)

Melitta AromaFresh Pro er en kaffemaskine med integreret keramisk kværn, der giver dig friskmalet kaffe hver gang. Du kan tilpasse bryggestyrken med fem indstillinger og planlægge brygningen med dobbelte timerfunktioner. Maskinen har et letlæseligt TFT-farvedisplay og en aftagelig vandtank med måleskala. Filterstørrelse 1x4® og kapacitet op til 10 kopper. Integreret afkalkningsprogram sikrer nem vedligeholdelse.

Melitta AromaFresh Pro koster lige nu 1.723 kr. En stigning på 91,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 899 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (14. juli 2026) og 1.723 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.723 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Melitta Kaffebryggare Aromafresh Glass Pro svart
1.723 kr
Total: 1.723 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Melitta AromaFresh Pro Kaffemaskine
1.990 kr
+ fri fragt
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Melitta Aromafresh Pro
1.990 kr
+ fri fragt
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Melitta AromaFresh Pro KaffemaskineÂ
1.990 kr
+ 43 kr fragt
Total: 2.033 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Kaffemaskine Aromafresh Glas Pro Sort
2.349 kr
Total: 2.349 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Melitta
Kategori: Kaffemaskiner