Me & My Box Me & My Girls Boks Nr. 11

Få kreativiteten til at blomstre med Me & My Box Me & My Girls Boks Nr. 11. Denne boks indeholder alt, hvad du behøver for at designe og skabe dine egne smykker. Perfekt til en sjov og lærerig aktivitet, der udvikler fantasi og fingerfærdigheder.

Me & My Box Me & My Girls Boks Nr. 11 koster lige nu 600 kr. En stigning på 9,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 550 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 550 kr (16. april 2026) og 600 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 600 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Me & My Box Smykker Me & My Girls Boks Nr. 11
600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Legekammeraten.dk favicon
Legekammeraten.dk
me&my BOX My Girls Box No 11 Lav Selv Smykker
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Me&My BOX Me & My Girls No11
1.500 kr
+ fri fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Me & My Box
Kategori: Smykkeholdere