Marshall Major V

4.8 (2 anmeldelser)
Marshall Major V
Bedste pris
Stabil pris
641kr
999 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Marshall Major V er trådløse on-ear høretelefoner med Marshall-signaturlyd. De tilbyder over 100 timers trådløs spilletid og har et robust, foldbart design, der gør dem nemme at tage med på farten. Høretelefonerne understøtter trådløs opladning og er klar til Bluetooth LE Audio, hvilket giver fleksible tilslutningsmuligheder.

Marshall Major V koster lige nu 641 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 739 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 641 kr (16. juli 2026) og 739 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 641 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Marshall Major V Trådløse Hovedtelefoner sort
641 kr
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Marshall Major V Trådløse høretelefoner, On-Ear
690 kr
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Marshall Major V sankakuulokkeet, musta
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Marshall Major 5 V Stereo Sort
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Marshall