Marshall Major IV

4.7 (4 anmeldelser)

Oplev en dyb og rig lyd med Marshall Major IV hovedtelefoner. Med over 80 timers trådløs spilletid og ergonomisk design er de perfekte til lange lytninger. Funktioner som trådløs opladning gør dem til et uundværligt tilbehør for enhver musikelsker.

Marshall Major IV koster lige nu 459 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 445 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 445 kr (24. april 2026) og 496 kr (11. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 459 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Marshall MAJOR IV Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort
459 kr
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Marshall Major IV Black
500 kr
+ 39 kr fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Marshall Major IV Trådlösa On-Ear hörlurar, Svart
532 kr
Total: 532 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Marshall Major Iv Headphone Sort
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Marshall Major Iv Headphone Sort
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Marshall Major IV -Bluetooth-sankakuulokkeet, musta
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Marshall Major IV BLACK
899 kr
+ 60 kr fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Marshall Electronics
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Kan foldes, Med aftagelig ledning, Med genopladeligt batteri, Med integreret mikrofon, Med mikrofon
hovedtelefonkoptype: Lukket
kabellængde: 0,8 m