Markslöjd Galax

Markslöjd Galax flagstangskæde er designet til at skabe hyggelig julestemning i haven. Kæden er 10 meter lang, hvoraf 8 meter har 288 LED lys i varm hvid og 2 meter er uden lys. Den monteres fra en ring i toppen af flagstangen og fastgøres i jorden med medfølgende pløkker. Leveres med transformer og 8 meter tilslutningsledning.

Markslöjd Galax koster lige nu 569 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (09. maj 2026) og 569 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 569 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Markslöjd Galex lyskæde til flagstang
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Markslöjd Galax Flagstangskæde 8+2 m. med 288 LED lys
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Markslöjd Galax julelys til flagstang 8+2M 288 LED lys
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Markslöjd Galax Flagstangskæde 288 lys, 8+2 meter
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Markslöjd Galax flagstangskæde, 288 LED, 8+2 meter, 24V, IP44
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Markslöjd