Marc Jacobs Perfect Absolute Eau de Parfum 100ml

Marc Jacobs Perfect Absolute Eau de Parfum 100ml er en varm og sensuel duft til kvinder. Parfumen kombinerer noter af karamelliseret figen, jasmin og amber for at skabe en luksuriøs og udtryksfuld fortolkning af den originale Perfect-duft. En hyldest til selvsikkerhed, indre styrke og det smukke i at være sig selv.

Marc Jacobs Perfect Absolute Eau de Parfum 100ml koster lige nu 875 kr. En stigning på 11,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 783 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 783 kr (21. maj 2026) og 995 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 875 kr hos Cocopanda DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Marc Jacobs Perfect Absolut Eau de Parfum 100ml
875 kr
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Marc Jacobs Perfect Absolute EDP 100 ml
995 kr
+ fri fragt
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Marc Jacobs Perfect Absolute Eau De Parfum 100 ml
1.245 kr
+ fri fragt
Total: 1.245 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: marc jacobs
Kategori: Parfume og eau de cologne