Marc Jacobs Perfect 100 ml

Marc Jacobs Perfect Eau de Parfum er en moderne og feminin duft med en let blomsterprofil. Hovednoterne inkluderer rabarber, påskeliljer og mandelmælk, der skaber en blød og frisk aroma. Perfekt til den selvsikre kvinde, der værdsætter individualitet.

Marc Jacobs Perfect 100 ml koster lige nu 540 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 514 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 514 kr (23. april 2026) og 616 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 540 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Marc Jacobs Perfect Edp Spray 100 ml
540 kr
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
Marc jacobs eau de parfum spray perfect 100ml
649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Marc Jacobs Perfect EDP 100 ml
688 kr
+ 39 kr fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Marc Jacobs Perfect 100 ml
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Marc Jacobs Perfect Eau de Parfum til kvinder 100 ml
709 kr
+ 69 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Marc Jacobs Perfect EDP 100 ml
725 kr
+ fri fragt
Total: 725 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Marc Jacobs Dameparfume Perfect Edp Vapo 100 Ml
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Marc Jacobs Perfect Eau De Parfum 100ml
830 kr
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Marc Jacobs Perfect Eau De Parfum 100 ml
1.140 kr
+ fri fragt
Total: 1.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: marc jacobs
Kategori: Parfume og eau de cologne