Marc Jacobs Daisy Love Glow 50 ml

4.6 (224 anmeldelser)
Marc Jacobs Daisy Love Glow 50 ml
Bedste pris
Faldet 3.8%
282kr
588 krSPAR 52%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Marc Jacobs Daisy Love Glow er en frisk og blomstret Eau de Toilette, der indfanger sommerens lethed. Med sine naturlige ingredienser fremhæver den elegance og livsglæde, perfekt til hverdagsbrug.

Marc Jacobs Daisy Love Glow 50 ml koster lige nu 282 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 330 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 282 kr (07. juli 2026) og 330 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 282 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Marc Jacobs Daisy Love GlowEDT 50 ml
282 kr
+ 39 kr fragt
Total: 321 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Marc Jacobs Daisy Love GlowEdt 50 Ml
330 kr
+ 40 kr fragt
Total: 370 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Marc Jacobs Daisy Love Glow 50 ml
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Marc Jacobs Daisy Love Glow Edt 50ml
395 kr
Total: 395 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Marc Jacobs Daisy Love Glow Edt 50ml
521 kr
Total: 521 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Glow Eau de Toilette 50ml Spray
525 kr
+ 39 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Marc Jacobs Daisy Love Glow EDT 50 ml
588 kr
+ fri fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.8%

Specifikationer

Mærke: marc jacobs
Kategori: Parfume og eau de cologne