Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet

Oplev den flirtende og søde duft af Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet. Med friske noter af hvid hindbær, blomster og krystalliseret sukker, indfanger denne eau de toilette en let og livlig essence, perfekt til enhver lejlighed.

Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet koster lige nu 286 kr. En stigning på 10,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 258 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 258 kr (11. juli 2026) og 308 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 286 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet EDT
286 kr
+ 39 kr fragt
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet EDT 50 ml
328 kr
+ 39 kr fragt
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet Edt Spray 50 ml
340 kr
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet Eau De Toilette 50 Ml
350 kr
+ 40 kr fragt
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Marc Jacobs Daisy Love Eau so Sweet 50 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet Eau De Toilette 50 ml
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet Eau De Toilette 50ml
536 kr
Total: 536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet Edt 50ml
738 kr
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.9%

Specifikationer

Mærke: marc jacobs
Kategori: Parfume og eau de cologne