Marc Jacobs Daisy Love 100 ml

Marc Jacobs Daisy Love Eau de Toilette er en luksuriøs duft til kvinder, der kombinerer friskhed med den klassiske charme fra Daisy-serien. Med sin unikke og dragende aroma er den perfekt til daglig brug eller særlige anledninger, hvor du ønsker at fremhæve din femininitet.

Marc Jacobs Daisy Love 100 ml koster lige nu 549 kr. En stigning på 9,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 500 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 500 kr (19. maj 2026) og 580 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Marc Jacobs Daisy Love 100 ml
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Marc Jacobs Dameparfume Daisy Love Edt 100 Ml
580 kr
+ 40 kr fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Marc Jacobs Daisy Love Edt 100ml
582 kr
Total: 582 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Marc Jacobs Daisy Love 100 ml
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Marc Jacobs Daisy Love EDT til kvinder 100 ml
699 kr
+ 79 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Marc Jacobs Daisy Love EDT For Her 100 ml
767 kr
+ fri fragt
Total: 767 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Marc Jacobs Daisy Love Edt 100ml
999 kr
Total: 999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: marc jacobs
Kategori: Parfume og eau de cologne