Marc Jacobs Daisy Glow 50 ml

Oplev Marc Jacobs Daisy Glow, en forfriskende Eau de Toilette med en lys og blomstrende duftprofil. Med strålende topnoter af hvide jordbær, et hjerte af viol og morgenfrue, samt varme, træagtige basisnoter af vanilje, tilbyder denne duft en ubesværet elegance og feminin charme.

Marc Jacobs Daisy Glow 50 ml koster lige nu 371 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 368 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 368 kr (23. juni 2026) og 395 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 371 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Marc Jacobs Fragrance Daisy Glow Eau de toilette 50 ml
371 kr
+ 39 kr fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Marc Jacobs Daisy Glow 50 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Marc Jacobs Daisy Love GlowEdt 50 Ml
440 kr
+ 40 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Marc Jacobs Daisy Glow50 ml
499 kr
+ fri fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Marc Jacobs Daisy Glow Eau De Toilette 50 ml
581 kr
Total: 581 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Marc Jacobs Daisy Glow EDT 50 ml
587 kr
+ fri fragt
Total: 587 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.1%

Specifikationer

Mærke: marc jacobs
Kategori: Parfume og eau de cologne