Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh 75 ml

Bedste pris
Stabil pris
495kr
925 krSPAR 46%
hos BilligParfume.dk
På lagerLaveste

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Eau de Parfum er en energisk og sprudlende duft, der kombinerer saftig citrus med blomstrende noter. Perfekt til solrige dage, hvor du ønsker en frisk og livlig duft, der varer dagen igennem.

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh 75 ml koster lige nu 495 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 565 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 495 kr (14. juni 2026) og 565 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 495 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh 75 ml
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh EDP 75 ml
567 kr
+ fri fragt
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Edp Spray
611 kr
+ 210 kr fragt
Total: 821 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Eau De Parfum For Women 75ml
666 kr
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Eau De Parfum 75 ml
925 kr
+ fri fragt
Total: 925 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: marc jacobs
Kategori: Parfume og eau de cologne